Ke správnému chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Comgate Modul Prestashop + instalace

Tento modul umožňuje jednoduché napojení Vašeho e-shopu na platební bránu Comgate.

K modulu poskytujeme podporu při instalaci a zprovoznění

Modul je kompatibilní pro PS 1.4 , 1.5 , 1.6 i PS 1.7.

Více informací

Cena3 895 Kč

Cena4 713 Kč s DPH

Více informací

Tento modul umožňuje jednoduché napojení Vašeho e-shopu na platební bránu Comgate. Modul funguje pro Prestashop verze 1.4, 1.5, 1.6 i 1.7. 

K modulu poskytujeme podporu při instalaci a zprovoznění

Comgate je jedna z nejrozšířenějších platebních bran na trhu s nízkými poplatky jak pro menší, tak i větší e-shopy. Smlouvu s Comgate můžete podepsat na dálku bez jakýchkoliv aktivačních poplatků, navíc platební brána Comgate podporuje řadu měn a jazyků.

Nově modul podporuje i Odloženou platbu.

Více o platební bráně Comgate

Ceník Comgate

Jak spustit platební bránu Comgate?

K nasazení platební brány si nejprve potřebujete založit účet obchodníka u Comgate, dále budete potřebovat aby Váš e-shop využíval zabezpečený protokol HTTPS a nakonec potřebujete tento modul k propojení s bránou.

Výhody modulu

Jednoduchá konfigurace

Modul obsahuje jednoduchou konfiguraci. Celé nastavení platební brány tak zvládnete během pár minut.

Nastavení stavů objednávek

V konfiguraci modulu si můžete nastavit jaký stav bude objednávka mít po zaplacení, čekání na platbu nebo při neúspěšné platbě.

Nastavení měn

Modul Vám umožní nastavit, pro které měny bude mít zákazník možnost platit přes platební bránu Comgate. Tento modul Vám umožńuje používat platební bránu pro všechny měny, které podporuje i Comgate.

Testovací režim

Comgate umožňuje vyzkoušení fungování brány v testovacím režimu, ve kterém si můžete vše bez obav vyzkoušet. Poté se jedním kliknutím  přepnete do ostrého režimu.