Ke správnému chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Prestashop hosting Basic Zobrazit větší

Prestashop hosting Basic

295 Kč / měs.

Vyladěný prestashop hosting

V ceně 2 hod podpory ročně

Https: ANO

E-maily a doména v ceně: ANO

Obnovení ze zálohy: ANO

Více informací

Cena3 540 Kč

Cena4 283 Kč s DPH

Více informací

Disponujeme vlastním dedikovaným serverem s obrovským výkonem, který leží v samotném srdci evropského internetu, v jednom z největších datacenter ve Francii na síti OVH. O hardware a konektivitu se starají OVH specialisté, software a provoz služeb zajišťuje náš Linuxový specialista. Server je tedy pod dvojitým dohledem 24/7.

Server je speciálně vyladěn pro eshop PrestaShop a dále jsou prostředky a nastavení editovány podle vašich specifických požadavků. Na našem serveru provozujeme jak standartní PrestaShop webové a mailové služby, tak i vyhrazené VPS servery. Na serveru probíhá 2x zálohování a je speciálně chráněn proti DDOS útokům. Právě bezpečnost vašich dat je naší prioritou.

Výhodou oproti konkurenci je, že váš PrestaShop hosting je spravovaný námi (managed), nemusíte se tedy o nic starat - složitě řešit administraci hostingu, nastavení domény, FTP, databázi, tedy neděláte nic čemu nerozumíte. Nemusíte porovnávat tabulky a parametry hostingu, kterým nerozumíte. Nejvhodnější hosting vám doporučíme na základě parametrů vašeho PrestaShopu. U tarifů tedy záměrně neuvádíme parametry, protože hosting je speciálně zvolen a nastaven podle potřeb vaší PrestaShop aplikace. Navíc pro celé vaše PrestaShop řešení máte jednoho poskytovatele, nemusíte tedy zjišťovat kdo, nebo co je příčinou nefunkčnosti vašeho Prestashopu.