Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Heureka konektor modul Prestashop

jpheureka

Modul kompletně propojí Váš e-shop s porovnávačem Heureka. Nastavení modulu je jednoduché a zvládne ho každý během pár minut.

Více informací

Cena896 Kč

Cena1 084 Kč s DPH

-10%

1 204 Kč s DPH

Více informací

Modul kompletně propojí Váš e-shop s porovnávačem Heureka. Nastavení modulu je jednoduché a zvládne ho každý během pár minut.

Generování produktového feedu

XMCEa0UmjdxVPd-sn1rt5T8jtfc66ydxM2p71Fu9

Modul generuje produktový feed podle Vašich produktů. Výstupní XML si můžete přizpůsobit podle sebe díky spoustě nastavení.

Generování dostupnostního feedu

XOuR7-3vepq0FT2SMcaLwRv6OzOWk5YR-Po5Ge14

Modul také podporuje generování dostupnostního feedu, díky kterému zákazníci z Heureky okamžitě uvidí dostupnost produktů z Vašeho e-shopu. V nastavení dostupnostního feedu si také můžete nastavit v jaké dny nemůžete vyřizovat objednávky a modul automaticky přizpůsobí výstup podle tohoto nastavení.

Párování kategorií

04peRXpClNJxSl0eYWoTnjHNyh3Rgx3E43CxboRQ

Při inzerci na Heurece je podstatné, aby se správně spárovali kategorie e-shopu s kategoriemi Heureky. Modul umožňuje přiřadit Vaše kategorie ke kategoriím Heureky, aby jste měli jistotu, že párování proběhne v pořádku.

Ověřeno zákazníky

ysOO5umonXrvJjBdu8o8g0lac0HmwNR3bKkVtGLc

WV1Oqllp-TSr4P0y0tVTX8T58CvG_ngUpp_bkt4J

Modul podporuje všechny funkce služby Ověřeno zákazníky. Můžete si tak zobrazit na e-shopu certifikát této služby a importovat kategorie jak na e-shop tak i na jednotlivé kategorie.

Měření konverzí

PoLApXchsIfgqhf8ycHamoFd-sLx59i4Bcmifjmu

Pokud si zapnete funkci Měření konverzí, modul bude posílat data o provedených objednávkách do Heureky, díky čemuž můžete jednoduše sledovat úspěšnost inzerce. Do modulu můžete také importovat XML report z této služby.