Ke správnému chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Heureka konektor modul Prestashop

jpheureka

Modul kompletně propojí Váš e-shop s porovnávačem Heureka. Nastavení modulu je jednoduché a zvládne ho každý během pár minut.

Více informací

Cena995 Kč

Cena1 204 Kč s DPH

Více informací

Modul kompletně propojí Váš e-shop s porovnávačem Heureka. Nastavení modulu je jednoduché a zvládne ho každý během pár minut.

Generování produktového feedu

Modul generuje produktový feed podle Vašich produktů. Výstupní XML si můžete přizpůsobit podle sebe díky spoustě nastavení.

Generování dostupnostního feedu

Modul také podporuje generování dostupnostního feedu, díky kterému zákazníci z Heureky okamžitě uvidí dostupnost produktů z Vašeho e-shopu. V nastavení dostupnostního feedu si také můžete nastavit v jaké dny nemůžete vyřizovat objednávky a modul automaticky přizpůsobí výstup podle tohoto nastavení.

Párování kategorií

Při inzerci na Heurece je podstatné, aby se správně spárovali kategorie e-shopu s kategoriemi Heureky. Modul umožňuje přiřadit Vaše kategorie ke kategoriím Heureky, aby jste měli jistotu, že párování proběhne v pořádku.

Ověřeno zákazníky

ysOO5umonXrvJjBdu8o8g0lac0HmwNR3bKkVtGLc

WV1Oqllp-TSr4P0y0tVTX8T58CvG_ngUpp_bkt4J

Modul podporuje všechny funkce služby Ověřeno zákazníky. Můžete si tak zobrazit na e-shopu certifikát této služby a importovat kategorie jak na e-shop tak i na jednotlivé kategorie.

Měření konverzí

Pokud si zapnete funkci Měření konverzí, modul bude posílat data o provedených objednávkách do Heureky, díky čemuž můžete jednoduše sledovat úspěšnost inzerce. Do modulu můžete také importovat XML report z této služby.